Zwycięstwo na trudnym terenie.

W sobotnie popołudnie rozegraliśmy spotkanie w Makowie , gdzie naszym rywalem był zespół Pogoni Godzianów. Nasza drużyna wiedziała , że jest to wymagający przeciwnik i łatwo nie będzie. Jednak nasz zespół od początku ruszył na rywala czego wynikiem były bramki strzelone w pierwszej połowie. Mecz zakończył się wynikiem 0:3(0:3) , a bramki dla naszej drużyny strzelali Bartek Miazek 2 I Sebastian Sumiński.

Zryw: Grzegory- Wrobel, Skoneczny, Kosiewicz, Błażej Miazek - Kowalczyk, Pawłowski, Ulasiewicz(80. Przyzycki), Sumiński - Woźniak, Bartek Miazek (60. Kwiatkowski)

Mecz od początku dobrze ułożył się dla naszej drużyny i już w pierwszej minucie wychodzimy na prowadzenie. Indywidualną akcję strzałem zakończył Bartłomiej Miazek. Po paru minutach jednak to gospodarze mogli wyrównać jednak piłka odbiła się od poprzeczki bramki strzeżonej przez Mariusza Grzegorego. W 35 minucie podwyższamy prowadzenie , karnego po zagraniu ręką wykorzystał Sebastian Sumiński. Jeszcze przed przerwą fantastycznym uderzeniem popisał się Bartek Miazek , który lewą nogą przymierzył w okienko bramki i na przerwę schodzimy z 3 bramkowym prowadzeniem.

Po przerwie gra nieco się uspokoiła jeśli chodzi o sytuacje jednak i w tej połowie mieliśmy swoje szanse. Dogodnych sytuacji nie wykorzystali Ulasiewicz i Kwiatkowski. W 2 części nie brakowało ostrej gry oraz błędów arbitra głównego , który dopuszczał do tego. Skutkiem takiej gry były kontuzje Bartka , który być może nie zagra już do końca sezonu ( kontuzja kolana ) oraz rozcięta głowa Piotra Pawłowskiego . To pokazuję ,że nasi zawodnicy zagrali bardzo ambitnie. Cieszy zero z tyłu , za co należy pochwalić naszą grę obronną. Do końca zostały 4 spotkania , WYGRYWAMY WSZYSTKO !