Zdecydowane zwycięstwo w meczu z Sobpolem.

W meczu 21 kolejki nasz zespół podejmował ostatni w tabeli Sobpol Konopnica. Patrząc na to , że nasz zespół musi wygrywać żeby pozostać w walce o awans w tym meczu liczyły się tylko 3 punkty. Nasi zawodnicy w pełni zrealizowali ten plan i pokonali zespół z Konopnicy aż 6:0 (3:0) , a bramki w tym spotkaniu zdobywali: Jacek Woźniak 2, Mikołaj Ulasiewicz , Krzysztof Papuga , Piotr Pawłowski i Dawid Wróbel.

Zryw: Grzegory – Błażej Miazek , Wróbel (75’Kwiatkowski), Skoneczny , Kosiewicz (70’Przyżycki) – Ulasiewicz(80’Godos), Kowalczyk, Pawłowski, Sumiński – Papuga , Woźniak(60’Milczarek)

Pierwsze minuty meczu nasza gra nie wyglądała najlepiej , brakowało dokładności , a akcje rozgrywane były bardzo mozolnie. Jednak po 18 minutach w końcu wchodzimy na dobre tory i zdobywamy pierwszą bramkę . Strzelcem Krzysztof Papuga. Po następnych 20 minutach było już 2 : 0 , a bramkę z rzutu wolnego zdobył Mikołaj Ulasiewicz. W tej połowie mogliśmy zdobyć jeszcze kilka bramek jednak zawodziła skuteczność. Jednak pod koniec tej części trzecią bramkę zdobył Jacek Woźniak.

Po przerwie swoje szansę miał również Rafał Kowalczyk , jednak ogrywając 4 zawodników jego strzał obronił bramkarz gości. W 63 minucie zdobywamy 4 bramkę. Na bramkę gości znów popędził Rafał Kowalczyk , zdecydował się na strzał który odbił bramkarz i piłkę do bramki wepchnął Jacek Woźniak. W 71 minucie idealne dośrodkowanie Mikołaja Ulasiewicza wykorzystał Dawid Wróbel strzelając swoją bramkę głową. Ozdobą spotkania była 6 bramka , autorstwa Piotra Pawłowskiego , który strzałem w samo okienko bramki ustalił wynik spotkania. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie choć sytuacji do tego nie brakowało . Cieszy jednak wynik , i pewne zwycięstwo naszej drużyny. Zespół z Konopnicy w tym meczu praktycznie nie istniał i praktycznie już przesądził swój spadek do Skierniewickiej B klasy.

Za tydzień kolejny sprawdzian przed naszymi zawodnikami , w sobotę o 17 rozegrają mecz w Makowie z Pogonią Godzianów, w rundzie wiosennej zremisowaliśmy z tą drużyną na własnym boisku. Serdecznie wszystkich zapraszamy.