Wygrana w meczu kontrolnym

W niedzielne popołudnie odbył się kolejny sprawdzian naszej drużyny w ramach przygotowań do Skierniewickiej A klasy. Tym razem nasi zawodnicy rozegrali mecz w Wejscach z tamtejszą Koroną. Mimo braku kadrowych , nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony i pewnie pokonali zespół ligi okręgowej ,a 1:3 to najmniejszy wymiar kary dla zespołu gospodarzy . Strzelcami bramek byli Paweł Wojda ,  Mikołaj Ulasiewicz 2 . Cieszy fakt , że mimo wielu propozycji w naszym zespole udało się zatrzymać Mikołaja , który w tym meczu udowodnił , że może nam bardzo pomóc w walce o najwyższe cele w tym roku.

Zryw: Grzegory – Górowski , Wróbel , Kosiewicz – Stolarczyk , Pawłowski, Błażej Miazek, Wojda , Ulasiewicz – Słoma , Janus

Grali również : Godos i Lenarczyk

Mecz rozegrany został na 3 tercje. W pierwszej części spotkanie było bardzo wyrównane jednak poprzez błąd w obronie tracimy jedną bramkę i schodzimy na pierwszą przerwę z wynikiem 1:0.

Druga część to już pokaz siły naszych zawodników , którzy zdecydowanie dominowali na boisku i tylko skuteczność naszych strzelców zadecydowała , że w tej części strzeliliśmy tylko jedną bramkę autorstwa Pawła Wojdy.

Ostatnia część spotkania również grana była pod nasze dyktando czego rezultatem były bramki Mikołaja Ulasiewicza.

Podsumowując był to bardzo przydatny sparing dla naszego zespołu , który mimo dużych braków kadrowych zaprezentował się naprawdę dobrze. Cieszy fakt , że z łatwością dochodzimy do sytuacji strzeleckich jednak może trochę martwić nasza skuteczność , która w tym meczu była tragiczna.

W zespole Korony widać duże zmiany i całej drużynie życzymy owocnego sezonu w Skierniewickiej Lidze Okręgowej.