Porażka w pierwszym meczu kontrolnym.

W sobotę 25 lipca rozegraliśmy pierwszy mecz kontrolny w Skierniewicach , gdzie naszym rywalem był zespół Unii. Na ten mecz pojechaliśmy w mocno eksperymentalnym składzie jednak nie ma się czego wstydzić przegraliśmy 3:2 jednak przy odrobinie szczęscia mogliśmy wywieźć ze Skierniewic korzystniejszy rezultat. Bramki dla naszej drużyny strzelali Mariusz Kwiatkowski i Piotr Pawłowski.

W meczu wystąpiło 2 nowych zawodników , którzy być może zasilą szeregi naszej drużyny.

ZRYW: ZAW. TESTOWANY I – Górowski , Wojda , Błażej Miazek , Kosiewicz – Ulasiewicz , Sumiński , Pawłowski , ZAW. TESTOWANY II, Stolarczyk – Woźniak

Ponadto zagrali: Kwiatkowski , Godos

Spotkanie od początku było prowadzone przez gospodarzy , którzy dłużej utrzymywali się przy piłce jednak my często zagrażaliśmy bramce gospodarzy poprzez szybkie kontry wyprowadzane przez naszych zawodników. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem zespołu Unii. Choć i my w tej połowie mieliśmy swoje szanse , m.in. Sebastian Sumiński , który wychodząc sam na sam z bramkarzem przegrał ten pojedynek.

Druga połowa zaczęła się od wyrównania , błąd w rozgrywaniu piłki w obronie Unitów i Mariusz Kwiatkowski pewnym strzałem doprowadza do remisu. To podrażniło gospodarzy , którzy w następne 10 minut strzelili 2 bramki. Pod koniec spotkania piękną akcją popisał się nasz zespół , zakończoną strzałem w okienko Piotra Pawłowskiego. W tej połowie strzeliliśmy jeszcze 3 bramkę jednak sędzia odgwizdał bardzo wątpliwego spalonego jednak był to tylko na szczęście sparing .

Brawa dla naszych zawodników , niektórzy wrócili prosto z wakacji abyśmy zebrali w ogóle 11 osób na ten mecz ,a i tak pokazali dużo ambicji. W środę kolejny sprawdzian przed naszymi zawodnikami , którzy zmierzą się z drużyna Pelikana Łowicz 98 . Na tym sparingu powinny pojawić się kolejne nowe twarze , które być może będziemy oglądać na jesień w naszej ekipie.