Spore zmiany w składzie na sezon 2015/2016

Do sezonu 2015/2016 przystąpimy z kilkoma zmianami w składzie. Po udanym poprzednim sezonie, jednak nie udało się osiągnąć celu jakim był awans do Ligi Okręgowej i wiadomo było , że utrzymać tamtą kadrę będzie naprawdę ciężko.

Na tą chwilę już wiadomo , że nasze szeregi opuści dwóch zawodników:

Jest to Rafał Kowalczyk , który swoich sił będzie próbował w swoim rodzinnym mieście czyli w Skierniewicach , gdzie zostanie zawodnikiem Unii. Rafał jak wiadomo był to kluczowy zawodnik w naszym zespole jednak życzymy mu sukcesów w zespole Unitów .

Drugim zawodnikiem , który opuszcza nasze szeregi jest Sebastian Sumiński , który przyszedł do naszego zespołu na rundę wiosenną i miał pomóc drużynie w awansie do okręgówki , jednak celu nie udało się osiągnąć i wraca do poprzedniego klubu, czyli Korony Wejsce. Sebastianowi również życzymy powodzenia !

Do zespołu na dzień dzisiejszy dołączy 3 zawodników:

Z Olimpii Niedźwiada do Zrywu wraca Daniel Górowski , który spędził w Olimpii rok.

Razem z Danielem do Zrywu prawdopodobnie trafi Przemek Michalski. Jest to bramkarz , który ostatnie lata strzegł bramki Olimpii i był jedną z wyróżniających się tam postaci.

Trzecim wzmocnieniem naszej drużyny będzie Łukasz Dominiak , zawodnik ostatnio grający w Sorento Zadębie Skierniewice ma zapełnić lukę w środku pola i po sparingach widać , że dobrze wywiązuje się ze swojej roli.

Ponadto na jesień na boisku nie zobaczymy raczej Piotra Skonecznego i Mateusza Miazka , obaj w poprzednim sezonie zerwali wiązadła krzyżowe i na ich powrót przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać. Nie wiadomo również ile potrwa przerwa Marcina Milczarka , który również sezon poprzedni zakończył z kontuzją. Kolejnym zawodnikiem , który jeszcze nie wrócił do treningów po kontuzji kolana jest Bartłomiej Miazek , jednak ten zawodnik miejmy nadzieję , że niedługo pomoże kolegą w walce o ligowe punkty.

Reszta kadry z poprzedniego sezonu została utrzymana.

Bramkarze: Mariusz Grzegory, Przemysław Michalski

Obrońcy: Błażej Miazek, Jarosław Kosiewicz, Marcin Borcuch, Mariusz Kwiatkowski, Dawid Wróbel, Daniel Górowski

Pomocnicy : Bartłomiej Miazek, Arkadiusz Stolarczyk, Piotr Pawłowski, Paweł Wojda, Mikołaj Ulasiewicz , Łukasz Dominiak, Patryk Brzozowski, Oskar Lenarczyk , Rafał Miazek, Konrad Plichta

Napastnicy: Jacek Woźniak, Damian Godos, Tomasz Janus, Krzysztof Papuga, Kamil Słoma