Podsumowanie 2 kolejki

W meczach 2 kolejki padło 28 bramek . Najwyższa wygraną odnotował zespół Astry Zduny , który pokonał drużynę Sorento Zadębie Skierniewice 5:0 . Swój mecz wygrała również drużyna Dawida Ługowskiego , która pokonała zespół Pogoni Godzianów 1:0 , a bramkę dającą komplet punktów strzelił Dawid Matyjas. W kolejnym już meczu zespół Daru traci punkty w ostatnich minutach spotkania. W 2 kolejce zespół z Placencji wygrywał z Glks Wołucza do 90 minuty jednak nie udało się dowieść tego prowadzenia do końca i bramkę na wagę remisu strzelił z rzutu wolnego Dawid Augustyniak. Ciekawe spotkanie obejrzeli kibice zgromadzeni w Grabicach , gdzie padło aż 10 bramek . Zespół z Grabic do przerwy wygrywał 4:1 , jednak ostatecznie mecz zakończył się rezlutatem 6:4 . Kolejny mecz wygrał beniaminek A klasy , mowa tu o Unii Skierniewice , która również w 2 kolejce strzeliła 2 bramki tracąc przy tym jedną bramkę. W Bolimowie mecz rozgrywały drużyny Rawki i Olimpii Niedźwiada , spadkowicz okręgówki pewnie pokonał zespół Artura Bończaka 3 : 0 .  Nasz zespół w tej kolejce zremisował w Raduczu 1:1, grając od 60 minuty w przewadze jednego zawodnika, bramkę dla naszej drużyny strzelił Piotr Pawłowski, a dla zespołu Manchatanu Nowy Kawęczyn strzelał Mateusz Nowak.