Wygrana najmniejszym nakładem sił.

W sobotnie popołudnie do Wygody przyjechała drużyna z Grabic , która w tym sezonie broni się przed spadkiem z ligi. Zespół ten jednak nie zebrał się na to spotkanie i przyjechał tylko w 8 osobowym składzie. Nasz zespół szybko strzelił 5 bramek i do końca spotkania kontrolował mecz o którym jedyne co można napisać to to , że się odbył.  Końcowy rezultat to 6:1 , a bramki dla naszej drużyny strzelali Bartek Miazek 4 , Jacek Woźniak i Dawid Wróbel.

ZRYW:Mariusz Grzegory - Jarek Kosiewicz, Paweł Wojda(46'Mariusz Kwiatkowski), Sebastian Sumiński, Łukasz Dominiak- Arek Stolarczyk (46'Mikołaj Ulasiewicz) Jacek Woźniak, Dawid Wróbel,Kamil Słoma - Krzysztof Papuga(46'Damian Godos) ,Bartek Miazek(46'Oskar Lenarczyk)