Zjednoczenie rywalem Zrywu w 19 kolejce.

Zryw w ramach 19 kolejki podejmie na swoim boisku zespół Zjednoczenia Bobrowniki Dzierzgów.

W sobotnie popołudnie nasz zespół podejmować będzie przed ostatnią drużynę Skierniewickiej A klasy. Do tej pory zespół Zjednoczenia zdobył zaledwie 10 punków , a na wiosnę jeszcze nie punktował. Jednak nie warto sugerować się tą statystyką , ponieważ ten zespół było stać na remis z liderem naszej ligi . Zespół ten praktycznie wszystkie swoje spotkania na wiosnę przegrywał jedną bramką , więc drużyny Daniela Tryngla nie wolno zlekceważyć!

Zryw traci do lidera ze Skierniewic nadal 2 punkty i ten mecz musi bezapelacyjnie wygrać, tym bardziej, że lider w tej kolejce zagra na ciężkim terenie w Placencji. Trzecia drużyna tabeli –  Miedniewiczanka podejmie zawsze nie wygodny zespół Pogoni Godzianów. Najciekawiej jednak zapowiada się rywalizacja w Wołuczy pomiędzy Astrą Zduny a zespołem GLKS Wołucza.

Zryw Wygoda - Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów ( 09.05.2015 [ SOBOTA ] , godzina 17.00 )

Wynik z rundy jesiennej:

Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów - Zryw Wygoda 0:4

Bramki dla naszej drużyny strzelali : Mikołaj Ulasiewicz 2 , Piotr Skoneczny i Jacek Woźniak

Serdecznie wszystkich zapraszamy !!