Wygrana po słabym spotkaniu.

W niedzielne popołudnie udaliśmy się do Grabic , gdzie rozegraliśmy spotkania na bardzo nie wygodnym terenie dla wszystkich drużyn występujących w A klasie. Pomimo słabego meczu udało się zrealizować cel jakim były 3 punkty w tym meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:6 , a bramki dla naszej ekipy strzelali Piotr Pawłowski 2 , Arek Stolarczyk , Bartek Miazek, Kamil Słoma i Dawid Wróbel.

Zryw:Grzegory – Górowski, Wróbel, Kwiatkowski – Ulasiewicz,Błażej Miazek(50’Bartek Miazek), Kosiewicz, Pawłowski , Stolarczyk(55’Słoma) – Janus(60’Godos) , Woźniak

Początek meczu w naszym wykonaniu był bardzo nie zadawalający , nasi zawodnicy przystosowali się do poziomu jaki prezentowali gospodarze i byli bardzo nie dokładni i chaotyczni. Dopiero z biegiem czasu powoli nasza gra zaczęła się rozkręcać czego rezultatem jest bramka Piotra Pawłowskiego , który po podaniu Ulasiewicza strzałem z dużego palca umieszcza piłkę w bramce. Po chwili mamy bardzo dziwną sytuacje po której zdobywamy bramkę z rzutu karnego . Bramkarz , który miał piłkę w ręku kopie Jacka Woźniaka , a sędzia pokazuję na wapno. Pewnym egzekutorem okazał się Arek Stolarczyk. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie, my graliśmy słabo , a gospodarze nie potrafili zagroźić bramcę Mariusza Grzegorego.

Po przerwie szybko wychodzimy na prowadzenie , a strzelcem ponownie Pawłowski , który sprytnym lobem umieszcza piłkę w siatce. Po 10 minutach jest już 4:0 , a piłkę z najbliższej odległości po podaniu Tomka Janusa pakuję Bartek Miazek. Po tej bramce nasi zawodnicy całkowicie się rozluźnili czego rezlutatem były katastrofalne błędy w obronie , po których tracimy aż 3 bramki , jednak w międzyczasie po każdym z tych trafień zdołaliśmy jeszcze odpowiedzieć , najpierw Kamil Słoma , któremu piłkę do pustej bramki zagrał Damian Godos , a potem Dawid Wróbel , który najprzytomniej zachował się w polu karnym i mocnym strzałem nie dał szans na dobrą interwencję. Mecz zatem zakończyl się 3 bramkowym zwycięstwem naszej drużyny 3:6 , jednak gra naszej ekipy w tym meczu pozostawiała wiele do życzenia. Ważne jednak są 3 punkty , które pozwalaja odskoczyć naszej drużynie na 4 punkty.