Wygrana po ciężkim spotkaniu .

W sobotę nasz zespół rozegrał kolejne spotkanie w ramach Skierniewickiej A klasy. Do Wygody przyjechał zespół Pogoni Godzianów . Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:1, jednak w drugiej połowie ekipa Marcina Borcucha pokazała charakter i strzeliła 4 bramki nie tracąc ani jednej. Gole dla Zrywu zdobywali : Piotr Pawłowski, Jacek Woźniak , Krzysztof Papuga i Tomasz Janus.

Zryw: Michalski – Błażej Miazek , Wróbel , Kosiewicz(65’Górowski) – Stolarczyk(60’Kwiatkowski), Dominiak(75’Słoma), Wojda , Pawłowski , Ulasiewicz(70’Janus) – Papuga , Woźniak

Mecz od początku źle ułożył się dla naszej drużyny , ponieważ już po 5 minutach przegrywaliśmy 0:1. Pogoń miała rzut rożny , zawodnik gości uciekł naszemu obrońcy i posłał piłkę przy słupku bezradnego Przemka Michalskiego. Drużyna gości przeważała na boisku pierwsze 20 minut jednak potem na boisku dominowali nasi gracze , którzy jednak seryjnie marnowali sytuacje. Pierwszą dogodną sytuację miał Mikołaj Ulasiewicz , jednak piłka po jego strzale poszybowała daleko nad poprzeczką . Potem dogodną sytuacje miał Łukasz Dominiak , któremu wystarczyło dotknąć piłki wrzuconej przez Mikołaja. Kolejnym z zawodników , który mógł doprowadzić do remisu był Krzysztof Papuga , jednak najpierw trafił w zawodnika stojącego na lini bramkowej , a potem w sytuacji sam na sam z bramkarzem jego strzał odbił się od słupka . Do przerwy zatem przegrywamy jedną bramką.

Po przerwie obraz gry nie zmienił się nasz zespół dalej nacierał na bramkę. Swoją sytuacje miał Dawid Wróbel , który idealnie zamknął dośrodkowanie z rzutu rożnego jednak kolejny raz obrońca gości wybija piłkę z linii bramkowej. Jednak upór naszych zawodników w końcu się opłacił . 20 minut przed końcem dobrze w polu karnym znalazł się Piotr Pawłowski , który pewnym mocnym strzałem czubkiem buta pokonuję bramkarza gości. Po chwili wygrywamy już 2:1 ,a piękną bramkę zdobywa Jacek Woźniak , który zdecydował się na strzał z 30 metrów z powietrza , a piłka powędrowała w samo okienko bramki. Ta bramka tylko pobudziła naszych zawodników , którzy dalej nacierali na zmęczonego rywala. Rezultatem tego były jeszcze dwie bramki , których autorami byli Tomek Janus i Krzysztof Papuga. Mecz zatem zakończył się rezultatem 4:1 i możemy się cieszyć z pierwszego zwycięstwa w tegorocznej A klasie.

Brawa dla naszych zawodników , którzy pokazali w tym meczu charakter. Miejmy nadzieję , że to zwycięstwo pozwoli naszym graczom wrócić na właściwe tory. Już w czwartek następny sprawdzian , jedziemy do Regnowa , tegorocznego beniaminka z którym rozegramy spotkanie w ramach 3 kolejki Skierniewickiej A klasy.