Porażka w najważniejszym meczu w sezonie

W niedzielę o 11.00 rozegraliśmy najważniejszy mecz w sezonie . Naszym rywalem w walce o awans do Skierniewickiej Ligi Okręgowej była Astra Zduny. Na ten mecz przybyło mnóstwo kibiców , którzy zapełnili trybuny boiska w Zdunach. Niestety w tym meczu okazaliśmy się słabsi od zespołu Mykoły Dremluka i przegraliśmy 2:0(1:0). Zespół ze Zdun pokazał , że nie przypadkiem przed tym meczem wygrał wszystkie 12 spotkań . Nasz zespół w tym meczu nie przypominał w ogóle zespołu , który strzelił najwięcej bramek w lidze .

Zryw: Grzegory- Wrobel, Skoneczny (2’Stolarczyk[65’Wojda]) ,Kosiewicz, Błażej Miazek – Sumiński , Pawłowski, Ulasiewicz (75’Kwiatkowski),Kowalczyk– Woźniak, Papuga

Pierwsze minuty meczu były bardzo chaotyczne z jeden i drugiej strony. Dla nas mecz od początku ułożył się źle i już w 2 minucie boisko z kontuzją opuścił Piotr Skoneczny. To pomieszało nam nieco szyki i minęlo dobre pare minut zanim nasz zespół odnalazł się na boisku , przez co dwie groźne akcje przeprowadzili zawodnicy ze Zdun. Jednak coraz bardziej do głosu dochodził nasz zespół , dwie indywidualne akcje przeprowadził Mikołaj Ulasiewicz , który w jeden z nich obsłużył podaniem Piotra Pawłowskiego jednak ten trafił tylko w bramkarza gospodarzy , Bartka Grzegorego. Drugi strzał minął znacząco bramkę Astry. Swoją szansę miał również Jacek Woźniak jednak długo zwlekał ze strzałem. W 30 minucie jednak tracimy w końcu bramkę. Na strzał ze środka boiska zdecydował się pomocnik Astry , piłka niefortunnie odbiła się przed Mariuszem i mamy 1:0. Do końca pierwszej połowy to gospodarze byli stroną lepszą i mogli zdobyć jeszcze jedną bramkę jednak ten sam zawodnik uderzył minimalnie obok słupka bramki.

Po przerwie nasz zespół od początku próbował narzucić swój styl gry jednak w tym meczu nic naszym zawodnikom nie wychodziło. Po kwadransie tracimy 2 bramkę po stałym fragmencie kapitan gospodarzy został nie pilnowany i pewnym strzałem głową wyprowadza zespół Astry na prowadzenie. Do końca meczu zespół gospodarzy pewnie się bronił i zasłużenie wygrał to spotkanie i tym samym zapewnił sobie awans do Ligi Okręgowej wyprzedzając naszą drużynę o 1 punkt. Gratulujemy zespołom Astry oraz Unii Skierniewice , nam może być tylko szkoda , że zmarnowaliśmy swoją szansę.

Podsumowanie ligi ukaże się w późniejszym terminie.