Podsumowanie 3 kolejki

3 kolejka Skierniewickiej A klasy przyniosła nam aż 31 trafień. Najwięcej bramek strzeliła Miedniewiczanka Miedniewice , która wręcz rozniosła zespół Zjednoczenia Bobrowniki Dzierzgów , a królem polowania okazał się Krzysztof Dąbrowski, który grał tylko 45 minut , a zdążył strzelić hat tricka. Dużo bramek obejrzeli kibice zgromadzeni w Placencji, gdzie Dar w podobnych okolicznościach to meczów poprzednich stracił decydującą bramkę w ostatnich minutach spotkania, co pozwoliło drużynie Rawki Bolimów wywieźć z Placencji 3 punkty. Pierwsze punkty zdobył zespół Olimpii Niedźwiada , który po dwóch trafieniach Jarosława Buczka i Adriana Zawadzkiiego pewnie pokonał drugiego beniaminka, mowa o LKS Grabice 4:1. W tej kolejce padł jeden remis , w meczu Pogoni Godzianów i Unii Skierniewice, jednak bardziej zadowoleni z tego wyniku z pewnością są gospodarze, gdyż Unia w tym meczu miała sporo sytuacji aby strzelić choć jedną bramkę, Swój mecz wygrała również Astra Zduny , która pojechała na daleki wyjazd do Konopnicy . Mecz rozstrzygnął się dopiero w 90 minucie , a 3 punkty drużynie ze Zdun zapewnił Damian Bryszewski. Trzeci mecz przegrał zespół Sorento , tym razem pogromcą okazał się zespół Manchatanu Nowy Kawęczyn, który pokonał zespół ze Skierniewic na ich terenie 1:3 . Mecz wygrała również nasza drużyna , która po dwóch trafieniach Jacka Woźniaka pokonała na własnym obiekcie zespół Glks Wołucza , co pozwoliło na zajęcie 1 miejsca po 3 kolejce .

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Sobpol Konopnica 1-2 Astra Zduny 31 sierpnia, 15:00

Pogoń Godzianów  0-0 Unia Skierniewice 31 sierpnia, 14:00

Miedniewiczanka Miedniewice 9-0 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 30 sierpnia, 16:00

( Krzysztof Dąbrowski 3 ,Dawid Mrówczyński,Mariusz Bursztynowicz, Łukasz Bursztynowicz, Łukasz Łojszczyk , Marek Pawłowski,Daniel Pruk  )

Olimpia Niedźwiada 4-1 LKS Grabice 31 sierpnia, 11:00

(Adrian Zawadzki 2 , Jarosław Buczek 2 - ? )

Dar Placencja 3-4 Rawka Bolimów 31 sierpnia, 11:15

(Jarosław Szymański 2 , Łukasz Janicki - ? )

Zryw Wygoda 2-1 GLKS Wołucza 30 sierpnia, 16:00