Zapowiedź 17 kolejki Skierniewickiej A klasy.

W najbliższą sobotę kolejne spotkanie naszej drużyny w którym na własnym boisku Zryw podejmować będzie zespół spadkowicza ligi okręgowej Rawkę Bolimów. W pierwszym meczu między tymi drużynami padł remis , choć jak dobrze pamiętamy sędzia już na początku drugiej połowy wyrzucił bezpodstawnie Rafała Kowalczyka z boiska i to miało duży wpływ na ten rezultat.Mecz zakończył się rezultatem 1:1 ,a bramkę w tym meczu dla naszej ekipy strzelił Bartek Miazek.  W tym spotkaniu nasza drużyna będzie chciała zrehabilitować się za wpadkę z tamtej rundy i zdobyć 3 punkty.

Zespół z Bolimowa w przerwie między rundami opuścił Konrad Wiśiński , który zasilił szeregi 4 ligowego Orła i jest to nie wątpliwie bardzo duże osłabienie zespołu gości.

Zespół Rawki w rundzie wiosennej zdobył 3 punkty na 9 możliwych ogrywając zespół Olimpii Niedźwiada oraz 2 razy schodząc z boiska pokonanym w meczu z Darem Placencja oraz Miedniewiczanką Miedniewice. Po 16 kolejkach drużyna ta zajmuję 8 miejsce z dorobkiem 20 punktów.

Dla naszej drużyny w tym meczu liczą się tylko 3 punkty ! Początek tego spotkania w sobotę o godzinie 16.00 .

Serdecznie wszystkich zapraszamy!