Remis w wyjazdowym spotkaniu.

W naszym pierwszym meczu wyjazdowym remisujemy z zespołem Vagatu Domaniewice w Domaniewicach 1:1(0:0).

Zryw:Bartek Kwasek- Błażej Miazek, Dawid Wróbel, Wojciech Rokicki(52'Tomasz Rembowski), Jarek Kosiewicz(65'Łukasz Dominiak) - Mikołaj Ulasiewicz(50'Sebastian Sobieszek), Piotr Pawłowski, Jacek Woźniak, Paweł Wojda, Sebastian Sumiński - Mariusz Trakul

Był to mecz w którym obydwie drużyny mogły przechylić pod koniec meczu szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Jednak w przekroju całego meczu sytuacji klarownych mieliśmy zdecydowanie więcej. Jednak na prowadzenie w 62 minucie wyszli gospodarze, na strzał zza pola karnego zdecydował się Przemysław Mrzygłód i po błędzie naszego bramkarza piłka wpada do siatki. Po kilku minutach odpowiadamy bramką, po kilku zmarnowanych sytuacjach w końcu przełamuję się Mariusz Trakul, który po bardzo dobrym prostopadłym podaniu strzela dla nas bramkę na wagę remisu. Warto odnotować , że w drugiej połowie w kolejnym meczu z rzędu sędzia nie odgwizduję oczywistego rzutu karnego po zagraniu ręką.

Zdjęcia z meczu dostępne są na facebookowym profilu Vagatu Domaniewice, zachęcam do oglądania :