3 punkty uratowane w ostatniej akcji meczu

W sobotnie popołudnie do Wygody przyjechała ostatnia drużyna Skierniewickiej A klasy , a mowa o Rawce Bolimów. Jednak ten zespół w rundzie wiosennej nie przegrywał wysoko spotkań i mimo ostatniej pozycji nie są to chłopcy do bicia. Goście to zespół , który gra bardzo fizyczny i ostry futbol z czym problemy miała nasza drużyna , dodając do tego naszą murawę i sędziego , który nie panował nad poczynaniami na boisku spowodowało to wszystko to , że nasz zespół do ostatniej akcji meczu męczył się z Rawką , by ostatecznie wygrać 2:1 . Decydującą bramkę w ostatniej akcji zdobył Dawid Wróbel , dodatkowo z rzutu karnego trafił Jacek Woźniak.

ZRYW:Mariusz Grzegory - Sebastian Sumiński, Dawid Wróbel, Błażej Miazek, Łukasz Dominiak- Arek Stolarczyk (15'Jarek Kosiewicz),Piotr Pawłowski,Tomasz Rembowski, Mikołaj Ulasiewicz(75'Mariusz Kwiatkowski)-Kamil Słoma(55'Tomek Janus) ,Jacek Woźniak

Początkowe minuty meczu to gra głównie w środku pola z mnóstwem fauli i brzydkiej gry.Dodatkowo szybko tracimy Arka Stolarczyka , który dołączył do grona kontuzjowanych.  Jednak z biegiem czasu to nasz zespół zaczął prowadzić grę czego wynikiem jest rzut karny , który sędzia podyktował za dotknięcie piłki ręką po strzale Jarka Kosiewicza . Jedenastkę na bramkę zamienił Jacek Woźniak. Wydawało się , że po tej bramce kolejne dla naszej drużyny to tylko kwestia czasu . Tak się jednak nie stało i w ostatniej akcji pierwszej części to goście mają rzut karny , którego na bramkę pewnym strzałem zamienił Piotr Bombała. Do przerwy zatem remisujemy 1:1

Po przerwie od początku ruszamy na przeciwnika jednak nie ma żadnych rezultatów , ponieważ obrona Rawki na czele z Kamilem Mitrowskim , skutecznie rozbijała akcję naszej drużyny. Goście ograniczyli się do dalekich wykopów do przodu jednak przy naszej grze obronnej to również nie zdawało egzaminu . Kluczowa akcja meczu miała miejsce 20 minut przed końcem , kiedy to zawodnik Rawki próbował wymusić rzut karny za co dostał drugą żółta kartę w konsekwencji czerwoną. Po tej sytuacji nasza drużyna niemal cała gościła na połowie przeciwnika i co chwilę zagrażała bramce . Próbował Błażej Miazek , jednak przy jego strzale znakomitą interwencją popisał się bramkarz Rawki , swoją szanse miał również Dawid Wróbel , jednak i jego strzał obronił bramkarz , który w tym meczu był najjaśniejszą postacią w drużynie Rawki . Na nasze szczęście w końcu dopinamy swego . W ostatniej akcji meczu wrzutka po rzucie wolnym Łukasza Dominiaka w pole karne ,a tam dobrze odnalazł się Dawid Wróbel , który oddał strzał głową i dał naszej drużynie 3 punkty bo bardzo ciężkim spotkaniu.

Brawa dla naszych zawodników , że pomimo bardzo słabego meczu potrafili zawalczyć do końca o 3 punkty , które bardzo przybliżają nas do awansu . Na 4 kolejki przed końcem mamy 9 punktów przewagi nad 3 drużyną Skierniewickiej A klasy i jeśli wygramy w Niedźwiadzie zapewnimy sobie awans ! Serdecznie zapraszamy wszystkich na to spotkanie. Niedziela, godzina 11.00