Zryw zdecydowanie lepszy w drugim meczu kontrolnym !

W niedzielę 15 lutego nasza drużyna rozegrała kolejny mecz sparingowy . Przeciwnikiem był nasz ligowy rywal a mowa o Zjedoczeniu Bobrowniki Dzierzgów . W meczu zdecydowanie lepszą okazała się drużyna Zrywu która wygrała 4:2 (2:0)  , choć wynik nie do końca odzwierciedla to co działo się na stadionie OSiR w Łowiczu. Bramki dla naszej drużyny strzelali Mikołaj Ulasiewicz, Arek Stolarczyk, Konrad Plichta i Kamil Słoma.

Zryw: Mariusz Grzegory - Mateusz Miazek, Dawid Wróbel , Jarosław Kosiewicz - Arek Stolarczyk, Piotr Pawłowski, Piotr Skoneczny, Rafał Kowalczyk, Mikołaj Ulasiewicz - Bartek Miazek , Jacek Woźniak

Ponadto zagrali: Błazej Miazek, Konrad Plichta, Kamil Słoma , Łukasz Papuga , Sebastian Sumiński, Kamil Przyżycki, Rafał Miazek, Piotr Miazek