Zapowiedź 16 kolejki Skierniewickiej A klasy.

W niedziele kolejny mecz w ramach 16 kolejki Skierniewickiej A klasy. Nasz zespół czeka daleki i ciężki wyjazd do Wołuczy , gdzie rozegramy spotkanie z naszym bezpośrednim sąsiadem w tabeli. Drużyna Glks Wołucza przed tym spotkaniem traci do nas tylko 3 punkty. W ostatnim spotkaniu zespół ten pokonał ekipę Daru Placencja 2:1, a w pierwszym spotkaniu zespół Olimpii Niedźwiada 3:1. Pora zatem , aby zespół z gminy Łowicz w końcu przełamał passę zwycięstw drużyny z Wołuczy. W rundzie jesiennej pokonaliśmy tą ekipę 2:1 ,a bramki w tym meczu strzelał Jacek Woźniak.

To spotkanie na pewno nie będzie należało do najłatwiejszych , ale liczymy , że nasza drużyna pokaże charakter i przywiezie z Wołuczy 3 punkty.

Serdecznie wszystkich zapraszamy

Niedziela , godzina 15.00