Zapowiedź 15 kolejki Skierniewickiej A klasy

Już w najbliższą sobotę nasz zespół po przerwie spowodowanej Świętami rozegra pierwszy mecz na własnym boisku. Naszym przeciwnikiem będzie Manchatan Nowy Kawęczyn , który na obecna chwilę z dorobkiem 23 punktów zajmuję 6 miejsce w tabeli, jednak w pierwszym meczu wiosennym zespół ten na własnym boisku niespodziewanie uległ aż 0:4 zespołowi Daru Placencja. Nasza drużyna w pierwszej kolejce pewnie pokonała zespół z Sorento 1:5. W jesiennym spotkaniu drużyna z Nowego Kawęczyna podzieliła się punktami z naszą ekipą . Wynik tego spotkania to 1:1 , a bramkę dla naszej drużyny w tym meczu strzelił Piotr Pawłowski.

Oczekujemy zatem zaciętego meczu , jednak dla naszej drużyny liczą się tylko 3 punkty .

Serdecznie wszystkich zapraszamy . Start , sobota godzina 16.00 boisko w Wygodzie.

Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Niedźwiada