Podsumowanie weekendowych spotkań sparingowych.

W ostatni weekend rozegraliśmy dwa spotkania sparingowe. W sobotę mierzyliśmy się z drugą drużyną Skierniewickiej ligi okręgowej po rundzie jesiennej ,a mowa o ekipie Olimpii Chąśno , w niedziele zaś podejmowaliśmy lidera Skierniewickiej klasy B Sierakowiankę Sierakowice.

W sobotę rozegraliśmy 3 mecz sparingowy. Tym razem rywal był bardzo wymagający , a była to drużyna Olimpii Chąśno która, co roku walczy o najwyższe lokaty w Skierniewickiej lidze okręgowej . Mecz odbył się na obiekcie Olimpii. W spotkaniu padło aż 8 bramek , a końcowy rezultat to 5:3 dla drużyny gospodarzy prowadzonej przez Roberta Nowogórskiego. W meczu widać było , że Olimpia to zespół zgrany i poukładany , więc sytuacji do strzelenia bramek miał więcej jednak nasza drużyna nie poddała się bez walki i również pokazała kilka ciekawych akcji. Dla Zrywu bramki w tym spotkaniu strzelali Arek Stolarczyk , Piotr Pawłowski i Patryk Brzozowski.

Zryw: Mariusz Grzegory - Mateusz Miazek , Eryk Wideński , Piotr Skoneczny - Arek Stolarczyk , Piotr Pawłowski , Rafał Kowalczyk , Sebastian Sumiński , Mikołaj Ulasiewicz - Patryk Brzozowski , Bartek Miazek

Ponadto zagrali: Błażej Miazek, Kamil Przyżycki, Marcin Milczarek, Konrad Plichta, Paweł Wojda, Rafał Miazek, Kamil Słoma

Skład Olimpii: Jacek Milczarek- Łukasz Rybus, Jakub Jędrachowicz, Robert Czarnota, Sylwester Knera- Sebastian Witkowski, Maciej Jędrachowicz, Rafał Bogus, Marcin Grocholewicz, Marcin Matuszewski- Sebastian Lenarczyk.

Grali również: Piotr Znajewski, Jarosław Burzykowski, Rafał Kołaczyński, Bartłomiej Skoneczny, Patryk Okraska, Przemysław Bury i Dominik Kotlarski.

W niedziele rozegraliśmy 2 weekendowy mecz sparingowy. Naszym rywalem był zespół Sierakowianki Sierakowice, który walczy o awans do Skierniewickiej A klasy . Końcowy rezultat to 3:3 , a bramki dla naszej drużyny strzelali Dawid Wróbel, Jacek Woźniak i Bartek Miazek. Nie był to dobry mecz w wykonaniu naszych zawodników, widać było po naszych graczach trudy meczu sobotniego , warto pochwalić ich za to , że stworzyli sobie mnóstwo sytuacji bramkowych w których jednak zawodziła skuteczność. Rywale również mieli swoje sytuacje ,warto odnotować rzut karny , który obronił Mariusz Grzegory . Można zatem stwierdzić , że remis był wynikiem sprawiedliwym.

Zryw:Mariusz Grzegory - Mateusz Miazek , Dawid Wróbel , Piotr Skoneczny, Jarek Kosiewicz - Arek Stolarczyk , Piotr Pawłowski , Sebastian Sumiński , Mikołaj Ulasiewicz - Jacek Woźniak , Bartek Miazek

Ponadto zagrali: Marcin Milczarek , Błażej Miazek, Konrad Plichta, Piotr Miazek, Kamil Mostowski