Podsumowanie poczynań naszej drużyny w rundzie jesiennej

Pora na małe podsumowanie poczynań naszej drużyny w Skierniewickiej A klasie. Była to udana runda w wykonaniu naszego zespołu, który po jesiennej rundzie zajmuję 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Biorąc pod uwagę postawę naszych zawodników oraz przebieg niektórych meczów możemy czuć lekki niedosyt ze zdobyczy punktowej, gdyż w kilku meczach byliśmy drużyna zdecydowanie lepszą , a kończyło się tylko remisem. W szczególności szkoda meczu z liderem naszej ligi z którym do 90 minuty wygrywaliśmy spotkanie jednak skończyło się remisem. Mecz w Bolimowie również był do wygrania jednak sędzia już w 47 minucie wyrzucił z nie zrozumiałych powodów z boiska Rafała Kowalczyka , co znacznie utrudniło nam dalszą grę. Również w Kawęczynie nasza drużyna straciła głupią bramkę i brakło czasu na odrobienie strat. Jednak to jest tylko piłka i wypada się cieszyć , że choć w kilku meczach głupio straciliśmy punkty to i tak jesteśmy w czołówce stawki. To pokazuję , że mamy jeszcze spory zapas i na wiosnę po dobrze przepracowanej zimie powinniśmy się liczyć w walce o awans do Skierniewickiej Ligi Okręgowej.

W 13 meczach nasza drużyna zdobyła 26 punktów. Zryw wygrał 7 meczy , 5 z nich zremisował i tylko raz schodził z boiska przegrany. Nasza drużyna w rundzie jesiennej strzeliła 34 bramki tracąc przy tym 15 bramek. Lepiej wiodło nam się na wyjazdach gdzie zdobyliśmy 14 punktów , na swoim boisku zdobyliśmy ich 12 jednak ta jedyna porażka była właśnie na własnym obiekcie z drużyna z Grabic.

Najlepszym strzelcem naszej drużyny w tej rundzie okazał się Bartłomiej Miazek , który strzelił 10 bramek.

Najwięcej minut na boisku rozgrywając wszystkie mecze w pełnym wymiarze czasowym spędził nasz bramkarz Mariusz Grzegory.

Najwięcej żółtych kartoników zebrał Błażej Miazek , który po 4 kartkach będzie pauzował w 1 kolejce w rundzie wiosennej.