Orzeł lepszy od Zrywu w pierwszym meczu kontrolnym.

Po pierwszym meczu kontrolnym rozgrywanym na stadionie OSiR w Łowiczu nasza drużyna nie ma czego się wstydzić ,ponieważ stoczyła wyrównany pojedynek z drużyną 4 ligowego Orła ,po którym ostatecznie uległa przeciwnikom 2:0 , a bramki dla naszych rywali zdobył Michał Rozkwitalski. W tym meczu zagrało 3 testowanych zawodników którzy są bliscy dołączenia do naszej ekipy a mowa o Sebastianie Sumińskim , Łukaszu Papudze i Kamilu Przyżyckim.

Zryw: Mariusz Grzegory - Mateusz Miazek, Eryk Wideński , Błażej Miazek - Arek Stolarczyk , Piotr Pawłowski , Sebastian Sumiński, Rafał Kowalczyk , Bartłomiej Miazek - Łukasz Papuga, Jacek Woźniak

Ponadto zagrali: Jarek Kosiewicz, Marcin Milczarek, Mariusz Kwiatkowski, Piotr Miazek, Kamil Przyżycki i Konrad Plichta.