Pokaz siły w meczu derbowym.

W niedzielne przedpołudnie rozegraliśmy 4 mecz rundy wiosennej ,  tym razem naszym przeciwnikiem był zespół Daru Placencja . Można , więc mówić o spotkaniu derbowym. Mecz zakończył się pewną wygraną naszej ekipy 0:4(0:2) , a bramki dla Zrywu strzelali : Bartek Miazek , Arek Stolarczyk, Jacek Woźniak ( rzut karny ) i Krzysztof Papuga.

ZRYW:Mariusz Grzegory - Błażej Miazek, Paweł Wojda(60'Dawid Wróbel), Sebastian Sumiński, Łukasz Dominiak(70'Kamil Słoma) - Arek Stolarczyk (55'Kamil Słoma) Jacek Woźniak, Piotr Pawłowski(80' Mariusz Kwiatkowski), Tomasz Rembowski - Krzysztof Papuga, Bartek Miazek(70' Mikołaj Ulasiewicz )

Pierwsze minuty spotkania nie zapowiadały , że mecz wygramy aż różnicą czterech bramek , ponieważ to gospodarze mogli pierwsi wyjść na prowadzenie. Jednak doskonałą sytuację zmarnował Kuba Kędziora. Po 10 minutach naporu zawodników Daru , w końcu nasz zespół zaczyna dochodzić do głosu i również ma 2 doskonałe sytuacje do strzelenia bramki. Zespół Placencji musiał dwa razy wybijać piłkę z linii bramkowej. Po tych dwóch akcjach jednak nasz zespół dalej dążył to strzelenia bramki. Najbardziej aktywny w tych minutach był Bartek Miazek , jednak jego strzał odbił się od słupka bramki strzeżonej przez Przemka Zagawę. Pod koniec pierwszej części spotkania dopinamy swego i wychodzimy na prowadzenie. Bardzo dobrą wrzutką popisał się Arek Stolarczyk , a Bartek Miazek mocnym strzałem głową nie daje najmniejszych szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. W ostatniej akcji tej połowy podwyższamy prowadzenie. Na strzał z rzutu wolnego zdecydował się Arek Stolarczyk i umieścił piłkę w bramce. Do przerwy zatem prowadzimy 0:2.

Po przerwie znów pierwsze minuty były przespane przez naszych zawodników przez co gracze Daru mogli zdobyć kontaktową bramkę jednak pewnie w bramce spisywał się Mariusz Grzegory. Po 15 minutach dosyć wyrównanej gry znów zaczynamy przeważać na boisku czego rezultatem jest rzut karny. W polu karnym bardzo dobrze zachował się Tomek Rembowski , który zakręcił kilkoma zawodnikami Daru i został podcięty. Pewnym egzekutorem okazał się Jacek Woźniak. Pod koniec spotkania wynik ustalił Krzysztof Papuga , który mocnym strzałem pokonał bramkarza z Placencji. Spotkanie derbowe zatem zakończyło się efektownym zwycięstwem naszej drużyny , która już jako jedyna na wiosnę zdobyła komplet punktów i przewodzi w tabeli Skierniewickiej A klasy . Brawa dla naszych zawodników , oby tak dalej !